הדפסת פליירים/עלונים


הדפסת פליירים/עלונים
פרסום על ידי פליירים הינה הדרך היעילה וזולה ביותר להגיע למקסימום חשיפות ומינימום הוצאות. תכנון נכון של קמפיין פרסומי המבוסס על חלוקת פליירים , משלב התקציב ודרך בניית הקונספט השיווקי , עיצובו של הפלייר , הדפסת הפלייר והפצתו , מניבה יחס המרה גבוהה ומחזירה את ההשקעה לבעליה.

פרסום באמצעות הדפסת פליירים הינה דרך פופולרית ויעילה להעברת מסר כזה או אחר אל הלקוח. פרסום זה מתאים הן לעסקים קטנים או גדולים כאחד וניתן למימוש במגוון דרכים, הפצה ממוקדת - ראי דיוור ישיר , הפצה כמותית בתיבות דואר או כתוסף לעיתון , הפצה בדלתות , הפצה על רכבים, הפצה לקהל יעד מוגדר מראש וכו`...

אז איך מתחילים ?
על מנת להגיע לתוצאות טובות יש לבנות תקציב פרסומי נכון וקונספט שיווקי ,ניהול נכון של התקציב ובניית קונספט שיווקי טוב , יביאו אתכם ליעד אותו רציתם -> מינוף העסק שלכם לגבהים חדשים.

אנו ב - די אס פרסום ממליצים לצור תקציב פרסומי שאינו מבוסס אך ורק על הדפסת הפליירים והפצתם , הדפסת הפליירים והפצתם יהיו חלק מאותו תקציב ולא כולו.

ממשיכים...
יש לנו תקציב ובנינו קונספט השלב הבא הוא עיצוב נכון של הפלייר.
" סוף מעשה במחשבה תחילה..." , עיצוב מקצועי ונכון של הפלייר משמע הטמעת הקונספט השיווקי לדמות גרפית , שתבטא בצורה הטובה ביותר את המסר שאתם רוצים להעביר. שילוב של מלל שיווקי נכון יכול רק לתרום , גודל הפלייר , משקלו של הנייר , צורתו סוג הנייר וכו`... יכולים להעביר מסר תת הכרתי נוסף. קביעת הפרמטרים שציינו לעיל יעשו כבר בשלב זה בהתאם לתקציב וקונספט שבניתם מראש.

אנו ב - די אס פרסום ממליצים בחום להתייעץ עם מעצב גרפי מנוסה , עם קופירייטר לשם הכתיבה השיווקית ובנוסף עם יועץ פרסום וזאת על מנת להשיג תוצאה מקסימלית ויחס נמרה גבוהה.
על מנת שהפלייר יתפוס את העין עליכם לתת לו משמעות נוספת מלבד היותו מוצר פרסומי , קופון יכול לעשות העבודה , מחשבה יצירתית יותר לשימוש אחר של הפלייר , למשל הפיכת הפלייר למניפה או מטוס , יכולה לעניין את מקבל הפלייר ולהבטיח בכך שמקבל הפלייר יקרא בעיון את המידע הנמצא בו.

עכשיו שעיצוב של הפלייר תם ונשלם , עלינו להחליט על הכמות אותה אנו צריכים להדפיס, שאלו את עצמכם מהי צורת ההפצה שבחרתם ?...
האם ההפצה היא הפצה חד פעמית בכנס או הפצה כמותית וכו`...
הגעתם להחלטה כל מה שנותר הוא לבחור בית דפוס איכותי ומקצועי.

השלב האחרון הוא ההפצה , הפצה נכונה של הפליירים בין אם זה על ידי דיילות או על ידי אנשי חלוקה בתיבות דואר/ בדלתות או כעלון המצורף לעיתון , כל זה בהתאם לצרכים שלכם ולתקציב אותו העמדתם עבור הפרסום.

ב - די אס פרסום תמצאו את מחלקת ההפצה עם ניסיון של 10 שנים בהפצת פליירים אם זה בדיוור ישיר או בהפצה כמותית , בדי אס פרסום מתחייבים על איכות ההפצה. אנו נותנים לכם מענה מלא משלב התקציב וקונספט ועד שלב ההפצה.

ב - די אס פרסום תמצאו אנשי מקצוע מיומנים , אנשי הפקות דפוס בעלי ניסיון ויכולת ממשית להוזיל עבורכם את עלויות הדפוס , מעצבים גרפים ברמה הגבוהה ביותר - יצירתיים זריזים בעלי זיקה לשיווק ופרסום , קופירייטרים מנוסים ויצירתיים , יועצי שיווק ופרסום בכל המדיות הקיימות והכל תחת מטריה אחת

אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת מחיר מתחרה , אנו מחוייבים למתן שירות ברמה הגבוהה ביותר , שירות אישי חם ואדיב כל זאת מבלי להתפשר באיכותו של המוצר הסופי ובכמות התוצר.

אנו ב - די אס פרסום מתחייבים לזמני אספקה מהירים.
מחפשים בית לכל עבודות הדפוס? מענה אנושי ומקצועי? אנשי מקצוע שמבינים עיניין? חברת די אס פרסום מזמינה אתכם לקחת חלק בהצלחה כי ב - די אס פרסום דוהרים אתכם קדימה.

הדפסת פליירים במבצע חסר תקדים! - לא תמצא הדפסת פליירים במחירים זולים יותר בשום בית דפוס אחר! כי המחירים של די אס פרסום בהדפסת פליירים - אין תחרות.

למחירון הדפסת פליירים לחץ כאן