הדפסת מגנטים


הדפסת מגנטים
מגנטים מודפסים מהווים צורה פרסומית יעילה ביותר והוכחו כמוצר פרסומי שנשאר אצל הלקוח לאורך זמן. כרטיס ביקור מגנטי הינו מוצר פרסומי משלים תפקידו בעיקר יצירת מודעות אצל הלקוח , מיתוג , ושימור הלקוח .

כרטיסים מגנטים מוצמדים לרוב במקום בולט ובכך יוצרים חשיפה מתמשכת של שם העסק או השירות ומאפשרים גישה נוחה וזמינה אל פרטי ההיקשרות. הדפסה על מגנטים יכולה לשמש למטרות שונות: שיווק, פרסום, הזמנות, ברכות, ועוד.

על מנת שכרטיס הביקור המגנטי שלכם יבלוט מול שאר הכרטיסים שמוצמדים נניח על המקרר ישנה חשיבות גבוהה הן לעיצוב הן לגודל והן לצורתו של המגנט, לכן תכנון נכון של המגנט יצור רושם עז יותר אצל הלקוח, חשיבה מקדימה ונכונה תביא יותר תוצאות .

מגנטים לרוב מופצים על מנת לצור חשיפה מתמשכת לאורך זמן הדבר נעשה בדרך כלל על ידי חלוקת המגנטים בדלתות . חלוקת המגנטים בדלתות בדרך כלל באה בצירוף לחלוקה של פלייר.
דרך אחרת המשמשת לשימורם של לקוחות קיימים הינה מתן המגנט בקבלת הסחורה/המוצר.

אנו מציעים הדפסת מגנטים צבעוניים ואיכותיים בעלי גימור למינציה שמחזיקים לאורך זמן. בנוסף, אנו מציעים שירותי עיצוב גרפי ליצירת מגנט מקורי המותאם לתדמית העסק. ניתן להדפיס מגנטים בכל גודל וצורה לבקשת הלקוח.

הדפסת מגנטים למקרר במבצע חסר תקדים! - לא תמצא הדפסת מגנטים למקרר בזול יותר בשום בית דפוס אחר! כי למחירים של די אס פרסום בהדפסה על מגנטים - אין תחרות.

מבצע מגנטים במחיר תחרותי
הדפסת מגנטים איכותיים עם למינציה
המחיר הכי זול בארץ החל מ 90 ₪


למחירון הדפסה על מגנטים לחץ כאן