הדפסת כרטיסי ביקור


הדפסת כרטיסי ביקור
כרטיסי ביקור הם קרוב לוודאי מוצר הדפוס הנפוץ ביותר. בתרבות העסקית הקיימת היום בעולם , כל אדם בעל מקצוע , מחזיק תפקיד או עצמאי , זקוק לכרטיסי ביקור. דווקא בשל היותו מוצר דפוס קטן שצריך לשדר לא מעט מידע עבורכם , ישנה חשיבות גדולה מאוד לתכנון כרטיס הביקור כך שיבטא בצורה הטובה ביותר את האופי שלכם.
לכן לבחירת כרטיסי הביקור צריך לתת זמן ראוי וחשיבה מקדימה , לא סתם נאמר כי כרטיס הביקור הוא החזות שלכם כאדם פרטי/עסק.

כאמור כרטיסי ביקור צריכים להכיל מידע מתומצת על האדם/גוף המוסר אותו. בחירת סוג הנייר , עוביו , הצבעים השולטים , צורתו וכו`... משדרים מסר תת הכרתי ומסר מודע לאדם המקבל את כרטיס הביקור.
עיצוב כרטיס הביקור חשוב לא פחות , מיקום הטקסט , בחירת הפונט והנחלת הלוגו הם חלק בלתי נפרד וחשוב לא פחות בתהליך ההבאה לדפוס של כרטיסי ביקור.

על מנת שכרטיס הביקור ישדר את הערכים שאנו רוצים להטמיע אצל לקוחות פוטנציאלים , עלינו לעבוד נכון , תחילה עלינו להגדיר את התכונות ואת האופי שכרטיס הביקור צריך לשדר , לדוגמא חברה העוסקת באיכות הסביבה תבחר נייר אקולוגי ממוחזר וצבעים ארציים כגוון ירוק וחום . לאחר שהגדרנו מה האופי ומה הן התכונות , לאחר שהחלטנו מהו סוג הנייר שאנו רוצים עלינו להתחיל במלאכת העיצוב.

עיצוב כרטיס הביקור מרמת הגרפיקה ועד רמת צורתו של כרטיס הביקור וגימורים נוספים ראי - למינציה , עיגול פינות , לכה סלקטיבית , הטבעת זהב/כסף , הבלטה , כרטיס ביקור צורני וכו`...ישלימו ויתנו רבדים נוספים למסר אותו אנו נקבל במבחן התוצאה מכרטיס הביקור .

כרטיסי ביקור לרוב מודפסים על נייר כרומו איכותי בדרך כלל כרומו 300 גרם ובתוספת למינציה. התחרות הקיימת היום בשוק הדפוס הביאה לכך שכיום ניתר לרכוש כרטיסי ביקור איכותיים במחירים זולים.

אנו ב - די אס פרסום מציעים ללקוחותינו מגוון פתרונות הדפסה ועיצוב מקצועי של כרטיס הביקור , אנו בעלי ידע וניסיון לייעץ ולהתאים לכל לקוח כרטיס ביקור שיהיו מותאמים לו.

ב - די אס פרסום קיימת מחלקה לעיצוב גרפי הנותנת מענה מלא לצרכיו של הלקוח.
עיצוב גרפי מקצועי שימתג את העסק שלכם ויעוץ מקצועי שיעזור לכם להעביר את המסר הנכון דרך כרטיס הביקור . אם אתם שוקלים להזמין כרטיסי ביקור - אנו ב - די אס פרסום נשמח לתת מענה ויעוץ ולהציע מבצעים וחבילות משתלמות במיוחד. אנו נעשה הכול על מנת שתיהנו מחוויית הקנייה ותהיו שלמים מהתוצאה של המוצר הסופי - כרטיס הביקור שלכם , אנו נדאג לכך שכרטיס הביקור שלכם יעביר את המסר הנכון ללקוחות פוטנציאלים , כך שאתם תשמחו לחלק את כרטיסי הביקור ללקוחותיכם , יחד נוכל לצור כרטיסי ביקור שיותירו רושם ויעזרו לסגור עסקאות מול לקוחות פוטנציאלים .

הדפסת כרטיסי ביקור במבצע חסר תקדים! - לא תמצאו הדפסת כרטיסי ביקור בזול יותר בשום בית דפוס אחר , כי למחירים של די אס פרסום בהדפסת כרטיסי ביקור - אין תחרות.
** המחירים לא כוללים מע"מ ולא כוללים דמי משלוח

למחירון הדפסת כרטיסי ביקור לחץ כאן