הדפסת חוברות, קטלוגים, מגזינים וספרים


הדפסת חוברות, קטלוגים, מגזינים וספרים
הדפסת חוברות מגזינים – חוברת היא עוד דרך להעברת מידע בנושאים שונים או חומר שיווקי של העסק שלכם. לתוך הקטגוריה הזו נכנסים: שבועון, קטלוג, ירחון, מגזין. כדי שהמסר יעבור בצורה הטובה ביותר החוברת חייבת להראות מקצועית ומרשימה.
הטכנולוגיה העדכנית שיש בדי אס פרסום יחד עם הידע המקצועי והגרפי מבטיח לכם הפקה או הדפסת חוברות שתענה על כל הצרכים שלכם. בדי אס פרסום תוכלו להדפיס חוברת בכל גודל שתרצו ולכרוך את החוברות שלכם במגוון כריכות, כמו: סיכות, הדבקה חמה, PUR, ספירלה או כל סוג כריכה אחרת ולהדפיס על כל סוג נייר שתרצו. הכירכייה שלנו תשמח לבצע את כל הגימורים הדרושים על מנת שהחוברת שלכם תראה מרשימה ויוקרתית, למינציה, UV, הטבעות חיתוך צורני וכו'.

עיצוב גרפי הכולל הדפסת מגזין / חוברת או קטלוג

אנו בדי אס פרסום מציעים הדפסת חוברות מגזינים, הדפסת קטלוגים במחיר ואיכות חסרת תקדים! אז מה בעצם אתם יכולים לקבל מאיתנו?
⦁ עיצוב/הדפסה והפקת חוברות
⦁ עיצוב/הדפסה והפקת מגזינים
⦁ עיצוב/הדפסה והפקת קטלוגים
⦁ הדפסת והפקת ספרים

והכל בבית אחד, עם הכלים המתקדמים ביותר והשירות הטוב ביותר השמיים הם הגבול! הדפסת קטלוגים או הדפסת חוברות בהתאמה לצרכיו של הלקוח לכמות, לגודל, לזמן אספקה ולתקציב
הדפסת חוברות מגזינים והדפסת קטלוגים הוא הליך מסורבל אשר דורש תכנון, מעל לכל ניסיון רב ומקצועיות. אנו בדי אס פרסום עם מחלקת הסטודיו אשר עומדת לרשותכם אשר מתמחת בשרותי עיצוב גרפי, עבור עימוד לצורכי הדפסת מגזינים או חוברות וקטלוגים ברמת גימור מצוינת אשר מתאימה לסטנדרטים של חו"ל. , הדפסת מגזין, הדפסת חוברות וקטלוגים מקצועיים ועשירים בצבעים.
אנו יכולים להתאים את ההדפסה לכל צורך של הלקוח בין אם זה סוג נייר ובן אם זו הכמות , והכל כמובן ברזולוציה ובאיכות ברמת גימור גבוהה מאוד שלא נראתה כמוה בעולם בתי הדפוס ובפרט בישראל. בחירת די אס פרסום לעיצוב והדפסת חוברות, מגזינים או קטלוגים היא הבחירה הנכונה עבורכם! באמצעות השירות שלנו, העיצוב המקצועי והמחלקות השונות אשר עובדות ככלים שלובים האחד עם השנייה , תוכלו להפיק ולעצב את המגזינים, החוברות והקטלוגים של חברתכם במספר שלבים פשוטים, אשר יחולו לאחר שיחה טלפונית קצרה להבנת הצרכים שלכם.

סוגי הכריכות הקיימות עבור חוברות ומגזינים

⦁ כריכה קשה – הדבקה זו משמשת להדפסת חוברות עבור כמויות קטנות וגדולות , הגימור של החוברת מרשים ביותר
⦁ כריכה רכה – כריכה בהדבקה בחום אשר משמשת בעיקר בהפקת חוברות וספרים . ניתן לבצע את הכריכה ע"י הדבקה בחום לנייר בהדפסת שחור לבן או צבע
⦁ כריכת PUR - כריכה בהדבקה בדבק חזק במיוחד מיועד בעיקר לחוברות המבוססות על נייר כרומו
⦁ כריכת חיבור וחיבור ניט – מתאים לחוברות וברושורים
⦁ כריכת סיכות אמצע – כריכה זו מתאימה להדפסת חוברות או מגזינים בכמויות קטנות וגדולות
⦁ כריכת ספירלה פלסטיק – כריכה זו משמשת אותנו בעיקר להדפסת מחברות שונות להדפסת קטלוגים והדפסת חוברות בכמויות קטנות
⦁ כריכת ספירלה מתכת – ספירלות מתכת לכריכת חוברות משרדיות וחוברות בכמויות קטנות וגדולות

אנו בדי אס פרסום מבטיחים לעמוד בלוחות הזמנים שהוגדרו והוסכמו מראש, תוך מתן מענה איכותי ללא פשרות ויחס אישי ומקצועי עבור לקוחותינו.
ברשותנו מערך זמין ויכולת למתן פתרון לכל שירותי הדפוס הדפסת חוברות מגזינים, קטלוגים ועוד

לבקשה להצעת מחיר לחץ כאן