הדפסת גלויות


הדפסת גלויות
פרסום על ידי גלויות הינה הדרך הייחודית והמרשימה ביותר להגיע למקסימום חשיפות ומינימום הוצאות. תכנון נכון של קמפיין פרסומי המבוסס על חלוקת גלויות , משלב התקציב ודרך בניית הקונספט השיווקי , עיצובה של הגלויה , הדפסת הגלויה והפצתה , מניבה יחס המרה גבוהה ומחזירה את ההשקעה לבעליה.
בזכות טיב הנייר אנו זוכים ליחס המרה גבוה במיוחד ולהמרה איכותית יותר.
המרה איכותית יותר משמע סכום סגירה גבוהה יותר , הפניה באמצעות הדפסת גלויות פונה ללקוחות פוטיינצלים אמידים יותר בעלי יכולת קנייה גבוהה יותר.

פרסום באמצעות הדפסת גלויות הינה דרך ייחודית ויוקרתית להעברת מסר כזה או אחר אל הלקוח. פרסום זה מתאים הן לעסקים קטנים או גדולים כאחד וניתן למימוש במגוון דרכים , ומטרתו להגיע לקהל אמיד יותר , הפצה ממוקדת - ראי דיוור ישיר , הפצה כמותית בתיבות דואר או כתוסף לעיתון , הפצה בדלתות , הפצה על רכבים, הפצה לקהל יעד מוגדר מראש וכו`...

אז איך מתחילים ?
על מנת להגיע לתוצאות טובות יש לבנות תקציב פרסומי נכון וקונספט שיווקי ,ניהול נכון של התקציב ובניית קונספט שיווקי טוב , יביאו אתכם ליעד אותו רציתם -> מינוף העסק שלכם לגבהים חדשים.

אנו ב - די אס פרסום ממליצים לצור תקציב פרסומי שאינו מבוסס אך ורק על הדפסת הגלויות והפצתם , הדפסת הגלויות והפצתם יהיו חלק מאותו תקציב ולא כולו.

ממשיכים...
יש לנו תקציב ובנינו קונספט השלב הבא הוא עיצוב נכון של הגלויה.
" סוף מעשה במחשבה תחילה..." , עיצוב מקצועי ונכון של הגלויה משמע הטמעת הקונספט השיווקי לדמות גרפית , שתבטא בצורה הטובה ביותר את המסר שאתם רוצים להעביר. שילוב של מלל שיווקי נכון יכול רק לתרום , גודל הגלויה , משקלו של הנייר , צורתו סוג הנייר וכו`... יכולים להעביר מסר תת הכרתי נוסף. קביעת הפרמטרים שציינו לעיל יעשו כבר בשלב זה בהתאם לתקציב וקונספט שבניתם מראש.

אנו ב - די אס פרסום ממליצים בחום להתייעץ עם מעצב גרפי מנוסה , עם קופירייטר לשם הכתיבה השיווקית ובנוסף עם יועץ פרסום וזאת על מנת להשיג תוצאה מקסימלית ויחס המרה גבוה.

עכשיו שעיצוב של הגלויה תם ונשלם , עלינו להחליט על הכמות אותה אנו צריכים להדפיס, שאלו את עצמכם מהי צורת ההפצה שבחרתם ?...
האם ההפצה היא הפצה חד פעמית בכנס או הפצה כמותית וכו`...
הגעתם להחלטה כל מה שנותר הוא לבחור בית דפוס איכותי ומקצועי.

ב - די אס פרסום , בהדפסת כמותית של גלויות אנו ממליצים להדפיס בדפוס אופסט איכותי רצוי בצבע מלא , אנו ממליצים לשדרג את הגלויות בגימור למינציה מט / מבריק דבר שיגן על ההדפסה ויעניק מראה יוקרתי יותר לגלויה .

השלב האחרון הוא ההפצה , הפצה נכונה של הגלויות בין אם זה על ידי דיילות או על ידי אנשי חלוקה בתיבות דואר / בדלתות או כעלון המצורף לעיתון , כל זה בהתאם לצרכים שלכם ולתקציב אותו העמדתם עבור הפרסום.

ב - די אס פרסום תמצאו את מחלקת ההפצה עם ניסיון של 10 שנים בהפצת גלויות אם זה בדיוור ישיר או בהפצה כמותית , בדי אס פרסום מתחייבים על איכות ההפצה. אנו נותנים לכם מענה מלא משלב התקציב וקונספט ועד שלב ההפצה.

ב - די אס פרסום תמצאו אנשי מקצוע מיומנים , אנשי הפקות דפוס בעלי ניסיון ויכולת ממשית להוזיל עבורכם את עלויות הדפוס , מעצבים גרפים ברמה הגבוהה ביותר - יצירתיים זריזים בעלי זיקה לשיווק ופרסום , קופירייטרים מנוסים ויצירתיים , יועצי שיווק ופרסום בכל המדיות הקיימות והכל תחת מטריה אחת.

אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת מחיר מתחרה , אנו מחויבים למתן שירות ברמה הגבוהה ביותר , שירות אישי חם ואדיב כל זאת מבלי להתפשר באיכותו של המוצר הסופי ובכמות התוצר.

אנו ב - די אס פרסום מתחייבים לזמני אספקה מהירים.
מחפשים בית לכל עבודות הדפוס? מענה אנושי ומקצועי? אנשי מקצוע שמבינים עניין? חברת די אס פרסום מזמינה אתכם לקחת חלק בהצלחה כי ב - די אס פרסום דוהרים אתכם קדימה.

הדפסת גלויות במבצע חסר תקדים! - לא תמצא הדפסת גלויות במחירים זולים יותר בשום בית דפוס אחר! כי המחירים של די אס פרסום בהדפסת גלויות - אין תחרות.

למחירון הדפסה על גלויות לחץ כאן