על החברה

 
אודות בתי הדפוס

המצאת הדפוס המודרני במאה ה-15 שינתה לבלי היכר את מהלך ההיסטוריה. טקסטים כתובים, שהיו נחלתם של אנשים עשירים בלבד ומוסדות דת כמו כנסיות, הפכו בזכות הדפוס נפוצים יותר ויותר ובהדרגה הגיעו לכל בית ובית. כיום ישנם אינספור בתי דפוס המשרתים בתי עסק שונים ואנשים פרטיים.
 
בתי העסק זקוקים למכונות הדפוס כדי להדפיס כרטיסי ביקור , פליירים ,עלונים , פנקסים , חשבוניות , קבלות , גלויות , מגנטים , חוברות , קטלוגים , פולדרים , ספרים, שלטים, עיתונים, ניירת משרדית, אריזות מודפסות , פוסטרים ועוד. למעשה, גם אנשים פרטיים יכולים להזמין הדפסות בבית דפוס - מודעות אבל, מודעות בכלל, הוצאת ספר באופן פרטי, כרטיסי ביקור, הזמנות לחתונה, עבודות אומנות וכד`.

מה מציעים בתי הדפוס
בתי הדפוס השונים מציעים "חבילות" במחירים שונים, בהתאם לגודל ולסוג ההזמנה. רובם גם יציעו לכם דוגמאות עיצוב בסיסיות שמהן תוכלו לבחור, אם אינכם יודעים כיצד לעצב את המוצר בעצמכם. מהירות ההזמנה תלויה במוצר - מודעות אבל מתבצעות במהירות רבה, תוך שעה, ואילו עבודות גרפיות מורכבות יתבצעו תוך כמה ימים ואף יותר. כמו כן, על מנת להוזיל עבור הלקוח עלויות התפתחה בארץ שיטת הצירופים בכל מה שקשור בדפוס על נייר , בשיטת הצירופים בתי דפוס נוהגים לקחת מספר לקוחות ולהדפיס אותם יחד מה שמוזיל בצורה משמעותית את עלויות הדפוס , אבל יחד עם זאת גורם לזמני אספקה ארוכים יותר . עבודות איכותיות ברמה של אייריס יעשו באופן עקרוני זמן ממושך יותר וזאת על מנת להגיע לתוצאה מדויקת ואיכותית. מלבד הדפסות על נייר, מציעים היום בתי הדפוס השונים שפע של רעיונות להדפסות על מוצרים: בגדים, משטחים לעכבר, בדים , תיקים, לוחות שנה, אלבומי תמונות, פאזלים ותחתיות לספלים, ואלו רק חלק מהאפשרויות שיהוו מתנה נהדרת עבורכם או עבור מישהו אחר. כאמור, אתם יכולים לתת לבית הדפוס דוגמה מוכנה של המוצר, ולבקש רק להדפיס עותקים ממנו. עם זאת, כיום אתם יכולים למצוא שפע של הצעות עיצוב לכל מוצר באתרי האינטרנט השונים, וכמובן גם בבית הדפוס עצמו.

התאמת הדפוס לצרכי הלקוח
שיטוט קצר באתרי האינטרנט של בתי הדפוס בארץ יאפשר לכם להתרשם ממבחר השירותים הגדול. ישנם היום גם בתי דפוס רבים שמאפשרים לכם לבצע את ההזמנה, כולל עיצוב המוצר, באופן מקוון ואף מציעים לשלוח לכם את ההזמנה המוכנה הביתה, כך שאינכם צריכים להגיע אל בית הדפוס עצמו. למרות הפיתוי בנוחות השירות, יש לקחת בחשבון שמבחינת העיצוב, אין יותר מדי מקום לחופש יצירתי, אין אפשרות לראות איך ההדפסה יוצאת על הנייר אלא רק לאחר שכל ההזמנה הופקה ונשלחה אליך. מכאן שתמיד יהיו הבדלים בצבעים, משום שמה שאתה רואה על המסך לא מייצג בהכרח את מה שתראה על הנייר. בין אם מדובר בניירת המשרדית השוטפת שלך או האירוע החשוב בחייך, חיוני ביותר להיעזר בשירותים של בית דפוס מקצועי, ולא ללכת בצורה עיוורת רק בגלל שזה נוח.

אודות די אס פרסום

דפוס די אס פרסום  הינו בית דפוס צעיר , וחברת הפצה שחברו יחד על מנת לתת מענה מלא ללקוח , בית הדפוס מתמחה בעיצוב ובהפקות דפוס איכותיות . ב די אס  פרסום תמצאו אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים , אנשי הפקות דפוס בעלי ניסיון ויכולת ממשית להוזיל עבורכם את עלויות הדפוס , מעצבים גרפים ברמה הגבוהה ביותר - יצירתיים זריזים בעלי זיקה לשיווק ופרסום , קופירייטרים מנוסים ויצירתיים , יועצי שיווק ופרסום בכל המדיות הקיימות והכל תחת מטריה אחת
אנו ב די אס פרסום נשמח לשבת יחד עמך וליצור בעבורך פתרונות גראפיים מתקדמים אשר יגדילו באופן ניכר את קהל הלקוחות שלך. בין השירותים המקצועיים המוצעים ב די אס פרסום  ניתן למנות עיצוב פלייר שיווקי, עיצוב קטלוגים, עיצוב כרטיסי ביקור ועוד.

 
לקבלת פרטים נוספים ולקביעת פגישה ניתן למלא את טופס יצירת הקשר המופיע באתר.